wyroby domowe peklowanie

wyroby domowe peklowanie

Zadawanie właściwych pytań

Curt i Justin byli przez całe życie kumplami rybackich. Teraz, na emeryturze, mieli wspólnie podjęta sztukę zrób to sam home-uszlachetniających. Curt postanowił zająć tapetowanie swoim salonie. Gdy skończył pracę, on dumnie nazywa swoją przyjaciółkę, aby zobaczyć jego dzieło. Justin był pod wrażeniem. W rzeczywistości, podoba mu się to tak bardzo, że poprosił swojego kumpla, jeśli miałby nic przeciwko temu, gdyby dostał taką samą tapetę na swoim salonie.http://dolcar.auto.pl/wypozyczalnia-luksusowych-samochodow/ Ich domy były praktycznie identyczne pod względem wielkości i układu. Curt, że to był świetny pomysł. Tak Justin poprosił go, ile rolek tapety kupił do tej pracy. Siedem brzmiała odpowiedź.

Justin poszedł prawo do pracy, a kiedy skończył, zadzwonił do swojego kumpla do swojego domu. „Ach, człowiek, który wygląda naprawdę dobrze”, powiedział Curt. Następnie Justin powiedział do swojego przyjaciela: „Ale wiesz, Curt, że to zabawne, nasze salony są tej samej wielkości, ale miałem dwie rolki tapety pozostały Jak to się stało, że!” Do którego Curt odpowiedział: „Ty też To właśnie wyszedłem skończy?”

Biedny Justin; poprosił swojego przyjaciela złe pytanie. Jaki powinien prosić nie było, ile rolek tapety Curt kupił do pracy, ale jak wiele rolek tapety musiał użyć do tego zadania.

Znając prawo do zadawania pytań może mieć ogromny wpływ na nasz sukces. Nie mając strona główna naszej witryny dobrą informację lub nie otrzymania odpowiedzi musimy czyniąc nasze prace mogą mieć decydujące znaczenie w świecie. Co to jest trudne do zrealizowania, że ??jest to często nasze własne działanie. Ile razy byłeś zaskoczony z obrotem wydarzeń, a następnie poprosił swoich pracowników: „Dlaczego mi nie powiedziałeś?” tylko do nich odpowiedzi „Nie chodzi o mnie.” Ponieważ jest to nielegalne dusić je, gdy mówią coś takiego, że najlepszym sposobem jest, aby dowiedzieć się, jak uniknąć takich pułapek komunikacyjnych.

Wpis zawdzięczamy http://mk-global.com.pl/oferta