domowe wyroby alkoholowe

domowe wyroby alkoholowe

Tajna broń negocjatorów energetycznych jest Specjalista w zadawać pytania. Czemu? Jednym z powodów jest to, że pytania się komunikacja dzieje i zachęca rozmówcę rozmawiać, dzielić się informacjami z wami. A co jesteś zawsze, zawsze szuka się informacja, zwłaszcza coś, czego nie wiem. Nawet jeśli uważasz, że znasz odpowiedzi, dostać w zwyczaju zadawać pytania; przynajmniej będzie potwierdzić swoją wiedzę. A jeśli jakoś brakowało prosząc naprawdę właściwe pytanie, odpowiedź trzeba będzie prawdopodobnie wyjdzie bardziej druga strona jest zmuszony rozmawiać i mówisz mniej.

Oczywiście, nie mówimy tu o twardym przesłuchań. Istnieje różnica między prosząc istotnych pytań i wymagający, rat-a-tat-tat ogień przesłuchań, a jeśli były szef policji. Takie działania mogą rangi wszędzie od obraźliwe dla zastraszenia. A ty nie chcesz umieścić ludzi w defensywie. Zadaje pytanie: „jak można ewentualnie dokonały tego błędu?” rozwiąże niczego. Osoba po prostu czują się zmuszeni do obrony swoich działań. Coś jak „Co musimy zrobić, aby uniknąć takiej sytuacji ponownie?” Jest bardziej prawdopodobne, aby Ci potrzebne odpowiedzi. Twoim celem jest, aby mieć pewność, że są wygodne, o otwarciu się i komunikowania się ze sobą.

Pociąg się zadać pytania otwarte, te, które nie można odpowiedzieć tylko tak lub nie, ale to wymaga już, bardziej ekspansywnych odpowiedzi. Pytania, które zaczynają się http://www.pracowniaintegra.pl/ dlaczego i co lub kto będzie miał tendencję do wywoływania więcej komunikację. I będziesz miał większe szanse na uzyskanie wszystkich potrzebnych informacji.

Mam pytanie staram się pamiętać, aby zapytać, za każdym razem, współpracownik omawia sytuację ze mną. Pod koniec naszej dyskusji, pytam: „Czy coś jeszcze muszę wiedzieć?” Lub może przybrać formę „Czy jest coś jeszcze musimy porozmawiać?” To są słowa „Coś jeszcze”, które są tu ważne.
Wpis zawdzięczamy