wyroby domowe chomentowski

wyroby domowe chomentowski

Główne kwestie gospodarowania przestrzenią są:

1.How chcemy nasze zakresy szukać?

2.Hanging / zaopatrzony / klientów itp

3.What gęstości magazynie chcesz osiągnąć?

Generalnie, im więcej opcji / jednostki można trzymać dla danej ilości miejsca, tym większe potencjalne zyski. systemów kosmicznych lądowania można podzielić na dwa rodzaje

Numeryczne i wizualizacje: numeryczny system planowania prostu pozwolić użytkownikom na konto z dostępnej przestrzeni oraz do obliczania wskaźników takich jak zwrot z kosmosu. systemy wizualne pozwalają użytkownikom tworzyć trójwymiarową przechadzkę modeli sklepach oraz podejrzeć wygląd sklepu decyzje raz począwszy zostały wykonane.

d) Dresiforms i manekiny: The dresiforms przekazują 3 wymiarowej formę produktu. Wraz z pasowaniem dobry manekin może być również dostosowane do komunikowania się charakter, na przykład specjalne dzieci noszą manekiny z karykaturalne twarze przekazać figlarny nastrój zbiorów.

e) Synergia pomiędzy różnymi straganami: Spojrzenie buda powinna komplement nastroju całe targi też. Tak więc niektóre elementy wizualne z targów, czy to kolorystyka lub jakiś materiał stosowany powinien być również włączone w boksie.

f) Out of the box myślenia: Z tylu straganów wokół, czasami skupić jakąś wartość akcji chwycić uwagę kupujących. Innowacyjne pomysły w wyświetlaniu manekiny, próbki itp może zaprosić wiele więcej ludzi do budy.

g) planowanie Merchandise: Pierwsza funkcja planowania merchandisingu robi plan strategiczny, który jest normalnie przez pięć lat lub więcej i jest używany do ustawiania krytycznych czynników sukcesu dla merchandisingu w zakresie sprzedaży, marż i zapasów. Następna w budżecie kanał sprzedaży, aby wziąć pod uwagę wpływ nowych kanałów, nowe sklepy, zamknięcia i nowe wyposażenie. W prostych słowach merchandising planowania jest systematyczne podejście i dążenie do maksymalizacji zwrotu z inwestycji poprzez sprzedaż planowania i zapasów w celu zwiększenia rentowności.
Wpis zawdzięczamy