domowe wyroby garmazeryjne

domowe wyroby garmazeryjne

Praktyka w Visual Merchandisingu jest nieznaczna w trwałych i tekstyliów domowych oraz w odzieży i stopy zużycia jest to 20%. Wielu ludzi doświadcza w zorganizowanej sprzedaży detalicznej są zdania, że ??innowacyjna aplikacja skutecznych prezentami detalicznych marki i budynków wykorzystywane są agresywnie przez firmy merchandisingu detalicznym. Marki takie jak Reebok spędził 25% ich reklamy spędzony na punkcie sprzedaży merchandising. Zarządzający marką Reebok czują, że 80% kupujących pod wpływem doświadczeń I.E stóp 3, punkt sprzedaży materiałów i visual merchandisingu są bardziej skuteczne niż wyświetlaczy zewnętrznych oraz reklamy.

Analiza rynku uważają, że większość firm niestety nie spędzają tyle czasu i pieniędzy, jak powinny na POS (punkt sprzedaży) visual merchandising jako strategiczne narzędzie do budowania marki, bez wyjątku „wyświetlając wszystko zamiast wyświetlania selektywnie i skutecznie pomagać konsumentom w podejmowaniu decyzje.

Visual Merchandisingu pomaga w:

a) Utworzenie ośrodka twórczego przedstawienia towarów w 3 D środowiska, z którego długotrwałej wartości skutków i przywracania.

b) łączenie twórcze, techniczne i operacyjne aspekty produktu i biznesu.

domowe wyroby garmazeryjne

c) Edukowanie klientów na temat produktu / usługi w sposób skuteczny i kreatywnych lub innowacyjnych sposobów.

d) zwracanie uwagi na klienta, aby umożliwić mu zakup decyzje w krótkim czasie justynaczowicka.pl – fotografia noworodkowa kraków i to poszerzanie procesu sprzedaży.

ZAKRES rozwoju zawodowego

Handel detaliczny analitycy uważają, że średnie wydatki na ekranach POS i merchandisingowych jest RS. 1000 za stopę kwadratową w zorganizowanej sprzedaży detalicznej całej wielkości jest Rs. 14.000 crores całości (zarówno zorganizowane i niezorganizowane jest Rs. 11,00,000 crore. Dalsza analiza ujawnia, że ??wielu formatów detalicznych marek (hipermarketów) są przechowywane tempo wzrostu 35% rocznie, który jest wskaźnikiem przechowywanie dla zakresu jasnym i ogromny.
Wpis zawdzięczamy