wyroby domowe garwolin targowa

wyroby domowe garwolin targowa

Pierwsze wrażenia – Jak tworzyć pierwsze zdania ten hak Reader

Pisanie w ogóle, bez względu na jej cel, polegający na odpowiednim rachunku oddziaływania chwycić uwagę czytelnika. Stare powiedzenie można dostać tylko jedną szansę, aby pierwsze wrażenie jest smutna prawda, nie tylko wtedy, gdy spotkasz kogoś, ale także wtedy, gdy ktoś sądząc swoją pracę. To nie ma znaczenia, czy piszesz projekt budżetu lub wielką powieść amerykańskiej sprawdź ofertę na stronie internetowej. Musisz spełnić swoją publiczność i szybko przekazać to, co jest w sklepie dla nich lub będziesz tracą zainteresowanie. Na szczęście mam kilka sztuczek, których można użyć, które mogłyby naprawdę takie proste.

Z opowiadań i długość książka rękopisów fiction, pierwszą rzeczą, którą musisz zrobić, to mieć chwytliwy tytuł. Ludzie nie oceniać książki po okładce, a tytuł przechodzi na okładce, więc my nie uruchamia się. Istnieją dwa wzory używam do chwytliwego tytułu. Pierwszym z nich jest „nazywają to co to jest”, a drugi to „powiedzieć co czuje”. W pierwszym podsumować swoją historię w dwóch lub trzech słów. Na przykład, opowieść o dziewczynie, która może wywołać deszcz będzie „Rainmaker Jane”. Ten tytuł daje czytelnikowi natychmiastowe poczucie tego, co historia jest. Teraz, w drugim sposobie, zamiast tego dać poczucie, jak ta historia się czuje. „Woda Kochanie” to opowieść o dziewczynie, która może wywoływać deszcze, ponieważ deszcze ją kocham.

Tytuły nie są aż tak ważne na non-fiction lub dokumentów projektowych opiera. Dla tych, przyklejają się do tytułów opisowych i informacyjnych. Wspólna trend w tych miejscach jest także napisów, takie jak „Gods War: Spojrzenie na Bóstw wojny poprzek Sto Religii”. Mając napisy daje opisowy tytuł, podczas gdy w tym samym czasie, zachowując swój tytuł na uderzenia. To pozwala używać zarówno „co to jest”, a także „jak to jest” sposobów nazywania swoją historię.
Wpis zawdzięczamy