wyrob twarogu domowym sposobem

wyrob twarogu domowym sposobem

To nie jest droga w kierunku końca; to koniec, zanim się zaczęło. I te trzy proste zasady pomoże poprowadzić Cię do realizacji tego, co powinien powiedzieć zdanie.

Po pierwsze, destylować swoje „co jeśli” streszczenie o tej historii na pięć słów, które opisują swój punkt widzenia. To nie jest zdanie, ale pięć niezależnych słowa, które uosabiają poczucie historii.http://www.pakoenergy.pl/toczenie.html Na przykład, w moim przykładzie Rainmaker, miejsce w historii jest 1920 Dust Bowl, więc wymyślił „pustki, nieszczęścia, beznadziejna, suche i magia.”

Po drugie, należy wybrać głos narratora i odpowiednie napięcie. Trzymać się pierwszej osobie czasu przeszłego, czy to jest to, jak historia jest napisane. domy z bali mieszkalne Jeśli historia jest first-person teraźniejszym, nie wstrzyknąć zapowiedź o zawarciu. Zamiast żyć w granicach, jak postać istniała przed wydarzeniami zachodzącymi. Najlepiej, we wszystkich przypadkach, celem jest, aby zwrócić uwagę na poczucie historii.

Po trzecie, należy pamiętać, że pierwsze zdania nie powinno zaczynać niczego mających do czynienia z tytułem. Tytułowy kawałek to wpływu. To powiedział czytelnikowi coś o historii, ale tylko tyle, by wrobić go w szerokim tego słowa znaczeniu. Potraktujcie to jak malowanie spojrzeć z daleka. Ocean scena będzie głównie na niebiesko. Jeśli tytuł swojej historii jest „blue ocean”, nie ma żadnego powodu, aby je powtórzyć.

Z tych trzech rzeczy w ręku, konwersja destylowana słowa do uczuć wykorzystujących głos narratora. Na moim przykładzie Rainmaker, wziąłem się słowami „magiczny” i „pustki” jako rdzeń mojego uczucia i produkowane w ten sposób: „Nie ma sensu, które chcą go już, kiedy to, co dostaje się tam w pierwszej kolejności.” Skupiłem się na magii, bardziej niż cokolwiek innego, bo to właśnie historia ostatecznie chodzi. magiczne zdolności Jane wywołać deszcz.

Wpis zawdzięczamy